Kolejny Sabat i cegła między oczy...

Dziś odbył się kolejny Sabat Świętokrzyski... fajnie to brzmi i świetnie się tam bawię. Hasło na dzisiejszą zabawę brzmiało: Kartka ślubna dla Ani. Jak zwykle musiałam się wybić i zamiast ze wszystkiemi robić jedną to ja zrobiłam swoją. Wiem, zła Panda. Ale jak byłam przed ślubem to chciałam dostać jak najwięcej kartek. Bo to słodkie i ładnie wygląda przez rok na półce. Nie zamierzałam zamieszczać zdjęć Sabatu ale muszę umieścić cudeńko jakie stworzyła Marta Flo z dziewczynami. Marta prowadzi  blog iglascrap.blogspot.com i robi boskie kolorystycznie kompozycje.
Moja kartka wyszła jak zwykle skromnie. Dzięki uprzejmości Funi, która obdarzyła Sabatowiczki przydasiami z CraftFun mogłam zrobić coś takiego jak na załączonym zdjęciu. Funia jest pro   http://www.craftszuflada.blogspot.com. 

A... i jeszcze o tej cegle między oczy.  Moja kochana siostra wróciła na chwilę z Warszawy. Z reguły jest niemiła ale zawsze coś fajnego mówiła na temat moich prac. Pokazałam jej zdjęcie tej mojej kartki a ona powiedziała, że wygląda jak nagrobek i jest adekwatna do sytuacji. Jestem zbulwersowana. Może powinnam dać więcej kwiatów? 

Może Ci się również spodobać:

1 komentarze

Czytam i lubię

Kupuję

Flickr Images